Friday, December 28, 2012

Hymja me e qart ne vetur (Video)

Kamera e Fshehur 2012 (Video)

Si keto levizje nuk besoj se keni pare ndonjehere (Video)

Ja edhe per cka mesohet (Video)

E pabesueshme,Shikoni si zhduket ky njeri (Video)

Ja si duket shkelmi ne prapanice ne slow motion (Video)

Mos i shkoft mendja grueas me te tradhtu se ka plot menyra si kjo (Video)

Shikoni si e nakauton gruja veten para burrit (Video)

FISKULTURA E MENGJESIT, VAJZA KENI KUJDES (Video)

HAHAHAAH GJYSHJA QE E SHIJON JETEN (Video)

Kete se keni par kurre si hapet shishja me Motorr 'sharre' (Video)

Shenon futbollistja dhe gjate festimit e heq fanelen, dhe i shihen (Video)

Shtyhen se kush po ec me shpejt ne autostrad mirpo nga inati ndeshen ndermjet veti (Video)

Keshtu testohet fuqia e stomakut te nje shaolin (Video)

E kalon rrugen shum kadal dhe per kete arsye shkelet nga nje Veture (Video)

Duke luajtur me shokun e godet per vdejkje, shikojeni sa e frikshme eshte (VIDEO)

Video si kjo nuk besoj se keni pare (Video)

Vajza me fleksibile ne bote (Video)

Kujdes me grate, se jane te pamposhtura (VIDEO)

Thursday, December 27, 2012

Kurr mos u ngaterro me Shqiptar (Video)

Shpull Pse Goditi Topin (VIDEO)

Shkundja dhe tundja e Prapanices nuk shkon ashtu siq duhet, SHIKO ÇFARE NDODHE (Video)

Ky eshte nje Mercedes Maybach Exelero i cili kushton vetem 8 million dollar (Video)

Hahaha, qeni ne wc (Video)

Kjo vajza e pa sjellshme, shikojeni se qfar ndodhi (VIDEO)

iPhone 6 Thyen Cdo Kufi Teknologjik (Video)

11 vjecari talent i rralle ne basketboll (Video)

Parkimi me i cmendur i makines (VIDEO)

Elefanti perbin Iphonin e nje vajze dhe per ta marrur ate i duhet te pres deri sa ta ben nevojen (Video)

Vetura ne Arabin Saudite futet ne mesin e njerzve dhe godet disa prej tyre (Video)

Tmerr: Shiko se qfare i bejn kti piloti si e vrasin ne Helikopter (Video)

Wednesday, December 26, 2012

Video qe perloti miliona njerez ne internet (Video)

Keni pare njerez me te shpejt se keta ? (VIDEO)

Keni qeshur sot ? nese jo atehere kqyrne kete video Qesharake (Video)

Shperthen akuariumi i peshkaqeneve, dhjetra te plagosur ne Shangai (Video)

Plaka e cila lufton me hajnat (VIDEO)

Kujt i pelqen shpejtsia duhet ta shikoj kete video Patjeter ( Video )

Shikoni sa bukur qellon kjo femer me snajper (VIDEO)

Plaqkitje e tmerrshme ne Rusi, shikojeni sa tmerruese (VIDEO)

Sikur te gjitha shiteset te ishin keshtu (Video)

Shikoni si gjuan me Kallash kjo femer (Video)

Bukuroshja kercen nga ura dhe bie me Bark ne uje (Video)

Wowww si eshte e mundur kjo!! (Video)

Nje video qe me siguri do ta shikoni shume here !! +18 (Video)

Tuesday, December 25, 2012

2 Vajza rrahin 1 djal pasi ai hap gojen shume dhe mendon se eshte me p9

Vajzat bejne praktike se si te joshin djemt ne disko por dicka nuk shkon si duhet (Video)

Nje iluzion optik si ky se keni pare kurr me heret (SUPER VIDEO)

Macoku qe ushqehet me gazin e leshuar nga makina (video)

Shqiponja kap Dhin ne maje te shkembit e hudh ne tok dhe e mbyt! (VIDEO)

Shikoni si kontrollohen femrat nga sigurimi i Airoportit (Video)

Ja 91 golat e rekordmenit Messi (Video)

Ajo e perqafon ne emision live, ndersa aj ja hek rrobat dhe i shihen (Video)

Nje test me te vertet i veshtire per djemt (Video)

Sunday, December 23, 2012

Vajza qe cmendi jurin ne x factor (VIDEO)

Shikoni si duhet luajtur bilardo (Video)

Shikoni c'fare kercimi bene kjo femer braziliane (Video)

HAHAH Nje femije flirt me femra shume qesharake (Video)

Shikoni se qfar ben nje femer me polic (Video)

Interesante ja vlen te shikohet (Video)

Shikoni se çfarë ndodhë kur femra hyn ne WC te meshkujve (VIdeo)

Plaku ne darsem i cili ben nje skandal duke tentuar te.., shikoni per qfar behet fjale (Video)

Shqipnja vs Qeni ( shiko kush fiton ) (Video)

Nje zgjedhje shume e mire per femra (Video)

Upss...policja kontrollon dy femra ne pjeset intime ne mes te rruges...(Video)

Talenti me i madh deri me tani (Video)

Saturday, December 22, 2012

Shikone qfar trupi ka kjo loqk (Video)

Shikoni si i kryen Oret ne Autoshkolle Bjondina (Video)

Qfar mendoni per kete Reklam ? (Video)

Nese je per te qeshur qesh me kete (Video)

Konga ma e mire per Krishtlindje (Video)

Perse me pre Pemen me nje sharr kur e ke pushken me veti ( Video )

Deshtimet me brutale bote (SHIKO VIDEO)

Pa koment (Video)

C'far do kishe ber po te ishe ne vendin e ketij djalit (Video)

AHAHAHA shikoni femrat e deshtume (Video)

Friday, December 21, 2012

Rrahje e tmerrshme ne autostrade (VIDEO)

Nuk do besoni se cfare bejn keta (Video)

Luani sulmon modelen gjatë pozimit (Video)

Kamera e fshehur qe po cmend burr e grua (Video)

Shikoni si behen hamburgerat e shijshem afrikan me mushkonja (Video)

Kjo femer di si ta kenaq nje klient (Video)

Video me qesharake se kjo sbesoj se keni pare ndonjehere (Video)

Shikoni si luan me jeten ky njeri (Video)

Shikoni se si i dridh te pasmet kjo vajze…(VIDEO)

Disa ushtar tallen me majmunin, i jepin nje arm.. por shikone qfar ndodhe(Video)

Leopardi Sulmon Nje Vajze !! (Video)

Fundi i botes, kamera e fshehur, HAHA (VIDEO)

Ja si shkembehen cigaret prej trenit ne tren (VIDEO)

40 gjarpërinj “dhuratë” administratës, për të luftuar korrupsionin (video)

Goditja me e dobt qe keni pare ne Historin e Futbollit (Video)

Mashtrimet me te shikuara ne Youtube (Video shume e famshme) (Video)

Shoferi i smut rrezikon te bej ndeshje mirpo ja del qellimit te tij me sukses (Video)

Shikone Qenin duke vozitur nje Veture.. (Besoj qe skeni pare qen te tille) (Video)

Re te medha jane xhiruar keto dit ne Amerik, njerzit menduan se filloj perfundimi i botes (Video)

Nje magji me te vertete e cuditshme me gota (Video)

Nese doni te qeshni pa masë, atëhere shikojeni ketë (Video)

Çudi Shteti më i ri në botë, 11 banorë dhe përdor himnin tonë kombëtarë (Video)

Thursday, December 20, 2012

LARON TOKEN ME GOLF 2 !!! (VIDEO)

Keshtu duhet dridhur Prapanica, Shikone kete Vajze (Video)

Binjakët nëntë muajsh tregojnë aftësitë në not (Video)

Woww... ky njeri me te vertete eshte shitesi me i mire i Ipad

Nje nder Kamerat e fshehura me te mira ne BOTE (Video)

Ja se cfare i ndodh kesaj femre ne banjon e nje lokali..(VIDEO)

Njeri ma i trent i vitit, e keni pare ju? (Video)

Shikoni si te beni Mbrojtje nese dikush te kap ne fyt (Video)

Kete nuk e keni pare kurre (Video)

U.S. Marine Vs Army 2 - Duke i rrexuar duart (Video)

Kjo osht Shoqja qe krejt bota ka qef me pas (Video)

Keni nevoj per te Qeshur? Shikone pra videon Shume per te qeshur (Video)

2 nxensa duke u rrahur ne klas, njeri nxjerr 1 revole.. ku eshte profesori (Video)

Nese njeher do tju ndodhte kjo kurr sdo e provonit mo (Video )

Wednesday, December 19, 2012

NASA qetëson njerëzimin (Video)

Nje drite tmerroi banoret e nje qyteti turk (Video)

Jaguar vs Anaconda shikoni cili do fitoj (Video)

Ja nje Hummer qe ngjitet dhe ne muri (Video)

Kjo eshte skena me provokative ne historine e Reality Shows (Video)

E pabesushme, qeni qe thot "Te Dua" (Video)

Kush thotë se Michael Jackson ka vdekur? (VIDEO)

Nuk do te besoni se cfare ben ky (Video)

Modelja behet hor para krejtve (Video)

Femiju mrenda vetures then Akullin me kembe, Video interesante (Video)

Deshtimet e javes : Permledhje e videove Qesharake te cilen duhet ta SHIKONI.. (Video)

Kjo eshte Vajza me Trupin me perfekt ne Bote (VIDEO)

Borë e zezë në Siberi (VIDEO)

Borë e zezë në Siberi (VIDEO)

Magji e vërtetë, uji nuk derdhet nga shisheja e zbrazët (VIDEO)

I arrestuari, edhe pse me pranga vodhi makinën e policisë (Video)

Hahaha ja cilat jane ushtrimer per dembele (Video)

Kjo video te ben te qeshesh me lot ( Video )

Spikerja që ti merr ment! (video)

Rrotullohet kamjoni me nje numer te madh Lopesh ne te.. (Video)

Midis plumbave i shpeton vdekjes nje burr ne SIRI (Video)

Mundohet ti qoj 220 kilogram me tega dhe perpak sa nuk e mbyt veten (Video)

E pabesueshme, toka zhduket brenda pak sekondave!!! (Video)

(Zoti është i madh) Shikoni si shpeton kjo Grua nga një vdekje e sigurt në aksident rrugor ! (Video)

Mos luani me Xham se mund te perfundoni fatalisht si ky djali ne (Video)

Ja si mund ti c`mendesh meshkujt (VIDEO)

Shkijet e budallem tu rreh ndermjet veti ne nje stadion futbolli (Video)

Diqka e pa pritur ndodhë në një rrugë në Koren e Jugut.. SHIKO PËR ÇFARË BËHET FJALË

Kjo ndodh vetem ne Kosov, Mercedesi hyn midis fushe per ti transportuar te lenduarit !

Kinë, shfaqet qyteti mirazh, videoja që po mahnit botën (Video)

Momentet e shpërthimit të një bombe në irak (Video)

Video e pa parë deri më tani ,Shqiponja lëshohet në tokë dhe kap beben me këmbë e saja (Video)

Tuesday, December 18, 2012

Nese deshironi te qeshni shikojeni kete video (Video)

Kete loje nuk e keni pare kurr, 2 Tenka vs 1 Kombi (Video)

Sa kam qesh me kete (Video)

Perleshje ne Autobus, ( E rrahin Shoferin e Busit) (Video)

Kjo eshte pa koment, shikojeni vet (Video)

Audi A6 VS Traktor IMT 39 - Cili do Fitoj (Video)

Ky djali shpeton nje peshkaqen qe esht bllokuar ne pllazh (VIDEO)

Rrahja me e madhe qe ka ndodhe ne Rusi, perrleshje mes 2 grupeve me te mdha... (Video)

Plaka duke quar Pesha te Renda, SHIKO si bertet qyqja (Video)

Nje femer duke vjedh nje laptop, por shikoni ku e fsheh gjat vjedhjes (Video)

Monday, December 17, 2012

Hahah, Video qe te ben te qeshesh me LOT (Video)

Ja, Çfarë të Bën Gruaja Sta Bën Askush (VIDEO)

Shikoni cfare ben kjo vajze me vetullat (Video)

Ja si te largoni levozhgen e vezes me nje te fryre (Video)

Kur hajni vjedh hajnin! (VIDEO)

Ky eshte deshtimi me i madh i nje mashkulli ! (Video)

Shikoni se cfare bejne keto vajza kur jane vetem ne ashensor (Video)

Asnjehere mos luani me krokodilet e uritur (Video)

Hajni hyn ne bank me nje Revole mirpo shiko se SI DESHTON i shkreti (Video)

Kjo Shaka Nuk i Bëhet të Dashurës (Video)

Nuk mund ta besoni se çfarë bën ky qen! (video)

Sunday, December 16, 2012

Bie femiju ne nje uj me shtypje dhe e shpetojn per nje qime..(Video)

Kush do ta thej kete rekord deri tash i pathyeshem (Video)

Maca vs Gjarpëri kush fiton (Video)

Sa shofer i madh qe eshte (Video)

Vetura qe ka startin me te shpejtin ne Bote NIssan Skyline R32 (Video)

2 Vajza dridhin prapanice, mirpo njeres i ndodh nje gje e papritur (Video)

Video teper qesharake Ja pse te gjithe tallen me bjondinat (Video)

Ky eshte Kimbo Slice, mbreti i Street Fight, shikoni si nakauton kundershtarin (Video)

Kamioni bie ne nje thellesi te tmerrshme (shkaktari BORA)

Sa bukur i rregullon floket, le ta shohin te gjithe vajzat këtë (VIDEO)

Experiment ne nje temperature -41, Ujin e vluar e hedhe nga ballkoni (SHIKO ÇFARE BEHET)

Qikat tu u rreh midis Prishtines (te Bill Klintoni) (Video)

Shikoni 12 vjecarin qe e parandalon nje vjedhje (Video)

Fotografohet nga Helikopteri Gjarperi me i madh qe ka par njeriu deri me tani.

Saturday, December 15, 2012

Friday, December 14, 2012

Shkruan me të dy duart, në dy gjuhë të ndryshme në të njëjtën kohë (VIDEO)

Drita misterioze dhe zhurma e saj e frikshme që tmerroi banorët e fshatit! (video)

E pabesueshme! 12-vjeçari më i shpejtë se Usain Bolt? (video)

Njeriu me trim ne bote ky ?! ( VIDEO )

Studentin e zen gjumi,ne momentin kur profesori e zgjone ate,shikoni sa shume trembet (VIDEO)

I ftuari kap me shpulla spikeren në një emision Live ( VIDEO )

S’keni për ta besuar zbulimin e fundit të Curiostiy në Mars! Do t’ju lerë vërtet me gojë hapur! (VIDEO)

Ndodh në Japoni, nuk keni për ta besuar…! (video)

Momenti kur polici qëllon për vdekje një të paarmatosur (VIDEO)

Ja përse duhet të mos deheni, shiheni cka i bëjnë shokut (VIDEO)

Lorik Cana rreh nje lojtar ne mes te fushes (VIDEO)

Rrahje me boksa VETEM kunder 10 veta dhe del Fitus Shikoni (VIDEO)

Shikoni si e shtyn shokin ne det perballe nje peshkaqenit, shikoni se cfar behet (VIDEO)

Babai e zen te bijen cullak ne kamere (Video)

Rrahja brutale e një emigranti paqësore nga Policia greke e kapur në Kamera (Video)

Sa më shumë Like dhe Share te shohin të gjithë se çfarë fqinji kemi

Video prekese qe pushtoj mediat boterore: Djaloshi Sirian mundohet te shpetoj nje te panjohur (Video)

Skandal: Rrah mësusen në klasë (Video)

Thursday, December 13, 2012

Femra me me fat ne bote (Video)

Te ben te qeshesh me lot (Video)

Shumë interesante, gjithsesi shikoje do habitesh edhe ti ne fillim (Video)

Ja vlen të shikohet,Piloti i cili bëhet sikur vdes ne aeroplan, e frikëson shokut e vet jashtzakonisht shumë (Video)

Vdes Ne Ring Boksieri Rus ( VIDEO )

Ja golat më të mirë ne histori të futbollit Messi VS Maradona (Video)

Shiko se si zezaku bie për tokë nga goditja që merr (Video)

Qesharake, ia vlen te shikohet dy herë (video)

Shikoni se si duket qarja e gomës në një kamion i cili lëviz shumë shpejtë (Video)

Shokuese, shikoni se çfarë miqësie ka njeriu me krokodilin (Video)

Shiko Cfar i Bëjn Kësaj Vajze (Video)

Wednesday, December 12, 2012