Wednesday, March 27, 2013

Knock-out me i miri i vitit shiko (Video)

Nje njeri nen ndikim alkooli humb kontrollin me makine dhe hyn ne dhome te nje shtepie (Video)

Kjo grua rreshqet ne uje ku gjenden ari te bardh ja cka i ndodhe (Video)

Vella e moter bashkohen pas 22 viteve. shikone si qajne nga gezimi (Video)

Aferdita Dreshaj e kall publikun ne nje koncert ne Itali (Video)

Shikoni Plaken e cila e ka vrau ujkun me duar dhe ndihmen e sopates (Video)

Njeriu i cili ec neper litare ne lartesi mbi 2000 metra me sy mbylle ja cfare i ndodhe (Video)

Femra me e cmendur ne bote. shikone se ne cfare lartesie ec (Video)

Njeriu qe terheqe kamionin me veshe! (Video)

Ja vlen te shikohet kjo bukuroshe se cfare eshte ne gjendje te beje (Video)

Edhe nje skandal i radhes ne nje shkolle ne Kosove. nxenesja e godet mesuesen (Video)

Tuesday, March 26, 2013

Live Peshkaqeni ia kafshon kemben per me shume shiko (Video)

Zbulohet në Kroaci hartë astrologjie më e vjetra në botë 2.200 vjeçare, dyshohet të jetë Ilire (Video)

Është zbuluar në Kroaci nga një ekip arkeologësh harta më lashtë e astrologjisë me moshë 2.200 vjeçare! Që nga momenti që kjo hartë doli në dritë, filluan dhe dyshimet e para, për prejardhjen e saj ku dominon ajo e periudhës romake-greke, por arkeologët shprehin mendimin se ajo është një hartë vendase, pra jo e importuar pasi vendi ku u zbulua nuk favorizon rrethana të tjera! Padyshim që është harta më e madhe e formacionit zodiak që na vjen nga lashtësia! Konkretisht arkeologët zbuluan 30 pjesë të një pllake nga dhëmbë elefanti. Mbi pllakë ishin skalitur shenjat e zodiakut si: Binjakët, Peshqit, Shigjetari etj. Duhet theksuar se astrologjia u zbulua në Babiloni para 2.400 vjetësh. Në vazhdim nga viti 2.100 ajo u përhap në gjithë Egjeun Lindor dhe më gjerë, por më shumë e famshme u bë në Egjipt. Sipas specialistëve astrologjia është studimi i njeriut në raport me trupat qiellor. Më konkretisht studimi i planetëve. Është një sistem mendimesh që mundohet të tregojë marrëdhëniet midis dy njerëzve dhe ndikimin që ushtrojnë planetët./alb-observer.com/

Shfaqet gjarperi ne emision live. cmendet moderatori. ja si reagon (Video)

Peshkaqeni perpak sa nuk e ha Nusen e sapomartuar (Video)

Shokuese: peshku me dhembe njeriu?!!! (Video)

Monday, March 25, 2013

Nje iluzion optik me figuren e gjeniut Albert Einstein qe do ju mashtroi sa here ta shikoni (Video)

Ky boksier behet si i forte mirepo e peson shume shpejt (Video)

Nje i pastrehe i ben te qaje Jurine ne Korea's Got Talent

Shiko 10 njerezit te cilet kryejne pune me shpejtesi te pa pare (Video)

Motorri i Volvos qe arrin shpejtesin 377 shikone se qysh shkon(VIDEO)

Djaloshi provon se sa eshte i sigurt jeleku antiplumb,shpeton gjall por merr nje shenje te madhe(VIDEO)

Shokuese: djali e sulmon ne gjykate vrasesin e nenes se tij (Video)

Shikoni se si Tigri ik nga gjungla dhe e han nje Lop (Video)

Ja si e krijon NASA shiun artificial dhe ndikon mbi klimën e Tokës! (Video)

E sulmon vozitesi ne autobusit vetem pse dera e godet (Video)

Saturday, March 23, 2013

I pafajshmi lirohet pas 30 vitesh burgim, shiheni sa emocionuese (VIDEO)

Shikoni fakte te reja se si qeveria e SHBA-se bashkpunon me jashtetokesoret (Video)

Pitbull e sulmon pronarin e tij, perpak sa nuk e mbyt (VIDEO)

I merret makina ne mes te rruges si ne filma aksion (Video)

Polici kinez vritet me shati (Video)

Shikoni 10 burgjet me te tmerrshem ne bote (Video)

Kurr mos e tepro me nje arstist qe performon ne rrug se peson keshtu (VIDEO)

Prekëse! Shpëtoi 2-vjeçaren nga vdekja e sigurt… (video)

Ja pse KINA eshte super fuqi Boterore!(VIDEO)

18 vjecari i Cili vrau 3 femije i tregon gishtin e mesem familjarve te viktimave (Video)

Deshiron me mashtru qenin,Shiko se qa i bon Qeni i Sharrit (VIDEO)

Ky njeri thot se u taku me Jashtoksoret ne vitin 1946 (Video)

Friday, March 22, 2013

E Shtin kryt ne Aspuh per 10 euro qe Lidhet me shoket e tij (VIDEO)

Ja vlen ta shikosh (Video)

Kjo modele n Big Brother i ka vithet te cilat sherbejn edhe si tavoline per kafe (Video)

Shikone si mundet nje njeri ta shkarkoj nje kamion me dru per 30 sekonda (Video)

Djaloshi i cili tenton ti bjere ne sy nje vajzes duke bere sallta por ja si deshton (Video)

Njeriu i cili hyn ne mes te 15 luaneve dhe ja merr mishin (Video)

Nje forme jashtokesore ne truprojat e Barack Obama-s (Video)

Aeroplani duhet te zbres ne Autostrad urgjent, shikoni si ja bllokon rrugen nje i Ri (VIDEO)

Studenti e prek shoqen në klasë, Shiheni se cka i bën Profesori (VIDEO)

Livdohet para nje femre teper te bukur dhe papritur bahet Hor para saj !

Çka i bon Komandanti kti Ushtari (VIDEO)

ÇEKANI GJIGAND SHKATËRRON VETURËN, JA VLEN TË SHIKOHET [VIDEO]

Tuesday, March 19, 2013

Kesaj i thone te shpetosh nga vdekja e sigurt shikoje (Video)

Lamborghini Murcielago vs. Fiat Punto (Video)

Ja prek Nuses Vithet, shikoni cka i bon me pasj Gruaja e vet (Video)

Shiko Golfin qe e bjen shqiptari prej Gjermanije e qe thot veq 1 plak i ka gra (VIDEO)

Shiheni cka ndodh nese nje femre i shihen breket ne rruge (VIDEO)

Shqiptari Tu shetit midis Beogradit me kangen e Unikatilit,Zanin deri Skejt,Kuq e Zi (VIDEO)

Çmenduria e radhes e Arian Canit me Adelina Ismailin (Video)

Eksluzive: Aeroporti ushtarak i Sllatines, Baze e fort dhe sekrete e ushtris Serbe (VIDEO)

Ekskluzive: Kamera e Fshehur per Rita Oren (Video)

Veq lodheni nese mendoni se keni pa kerr me BASS ma te forte (Video)

Femrave qe ju bllokohet vetura ne mes te lloqit, shikoni qysh veprojn (Video)

Bebja duke fjetur e Rrethojn Gjarprinjet per ta ruajtur (VIDEO)

Skandal: Deklarohet ish e dashura e papes se ri (Video)

Shiko LIVE nje aksident Kali me Automjet (video)

Ky nuk eshte normal. hyn me u la ne temperature minus -52 grade (Video)

Ky tipi e ka maru nje maqine speciale qe ti qan drute (Video)

I dashuri e puth ne mes te stadionit, peson shpull, por ja se si ja kthen ai (Video)

Këto jan disa prej Veturave të e C.Ronaldo (Video)

Plaku ofedon teper rend HASHIM THAQIN (VIDEO)

Friday, March 15, 2013

Moderatorja ja prek prapanicen Kim Kardashian per ta shiku se a i ka natyrale (Video)

Kamera e fshehur ne Turqi.E bejne njerin me mendu se ka vdek (Video)

Shikone nje krijese e cuditshme e cila kapet pa dashje gjate nje interviste me nje vajze (Video)

Gazetarja e KTV Bjen ne Telashe me Mysafirin Shiko qka Ndodh ne Emision LIVE (Video)

Cili eshte mashkulli ideal per Adelina Berishen? (Video)

Nje truk i mire se si te qendroj uji ne tavoline edhe pasi ta largosh goten shikoje interesante (Video)

Nje truk magjik qe nje te varferi ja shendrron kafen ne para (Video)

U prezantua i shume prituri Samsung Galaxy s4 (Video)

Krijese e cuditshme i afrohet plazhit me njerez plot. shiko se cfare ju ndodhe (Video)

Shikone si lekunden ndertesat nga termeti dhe nuk rrezohen (Video)