Monday, April 15, 2013

KY ESHTE NJERIU ME TRUPIN ME TE MADH DHE TE MIR NE BOTE (VIDEO)

Ky eshte GOL, Portieri shenon prej goli ne gol 90 metra distance (Video)

Shikoje kete video do kenaqesh se qeshuri (Video)

Ja se si vjedh kjo femer (Video)

Vajza Mundohet me rrit menjen para Meshkujve e rrezohet Bohet hor (Video)

Rrahja me brutale qe egziston, nese je i dobet nga zemra mos e shiko (Video)

Nese moti nuk keni Qesh shum atëher me kete video do TE QESHNI (Video)

Shikoni se si i ngaterron shpejtesite ja cka i ndodhe (Video)

Shume interesante shiko (Video)

Shikoni si e torturon të dashurin e saj në publik (Video)

Saturday, April 13, 2013

Tenton te thyej rekord boteror shiko cfare i ndodhe (Video)

Lendimet ne sport sa te dhimbshme aq edhe qesharake (Video)

Ky polic tenton te hyje me force mirepo ja cfare i ndodhe (Video)

Gjindet nje krijese e cuditshme (Video)

Njeriu i cili nuk ka ngrene qe 80 vite shiko (Video)

Kacafytje ne KTV Burdushi me Hoxhen Live ne Emision (Video)

Rrezikojne deri ne limit duke bere gjera te cmendura (Video)

Aeroplani me 172 udhëtarë huq pistën dhe “aterron” në oqean (Video)

SHIKO KTA DY BISHAT NE THYERJEN E KRAHEVE (VIDEO)

Përleshet me pitonin, shpëton me ndihmën e shokut (Video)

Tmerr, 100% e vërtetë: Demoni tërheq zvarr futbollistin në fushë! Kujdes, pamje tronditëse! (video)

Shikoni njeriun me muskujt e kraheve me te medhenje ne bote (Video)

5 NJERZIT ME TE FUQISHEM NE BOTE NE PESHE NGRITJE,SHIKO (VIDEO)

Kapet peshku me i madh deri me tani! Shiko sa gjigant peshk qe eshte! (Video)

Wednesday, April 10, 2013

Ec ne nje litar te lidhur ne mes te dy Kamioneve ne levizje do guxonit ju (Video)

Kjo video i knaq te gjithe shqiptaret, iliri rreh nji serb shum (video)

Shikoni se qfare bejne keta njerez me cobrat e tyre, vertete e tmerrshme (video)

E pabesueshme se cfare bene ky njeri (Video)

Kjo e pabesushme Shikoni si e ndal Rrahjen e Zemres per nje cast Cmenduri (Video)

Gazetarja provokon Boksierin.. shikoni si ja kthen ai (Video)

Keso rrahje grash nuk besoj se keni pare (Video)

Kim Kardashian duke bere Ushtrime Yoga me instruktorin e zhveshur (Video)

Shiko se cfare i ben ky i arrestuar Policit.. (Video)

SHIKONE KET BISHEN SE SI USHTRON (VIDEO)

Shiko se cfare ju ben kjo bukuroshe braziliane djemve, ndaq me u pshu.. tu kesh (video)

Binjaku i Ronalods takon Ronaldon e vertete (video)

Nese je i dobet nga zemra mos e shiko (Video)

Ja pse femrat nuk duhet te pijne alkool (Video)

VETEM I CMENDUR DUHESH ME QEN ME VEPRU KSHTU SI KY TIPI SHIKO VIDEON CFAR BEN ME KROKODIL (Video)

Monday, April 8, 2013

E vendos gjarperin rreth qafes perpak sa nuk ia zen frymen (Video)

Shikoni se si rrihen dy shofer te autobuseve (Video)

Matje forcash ne mes PITBULLI dhe Rottweiler, cili fiton? (VIDEO)

RRAHJE EXTREME ,KUSH ESHTE I DOBET MOS TA SHIKOJE (VIDEO)

Ky spikeri e han nje dajak teper te mire (Video)

90% e Njerezve len duhanin pas shikimit te kesaj (VIDEO)

Nje kamere e fshehur ne WC, Shikoni sa keq shkon per autorin (Video)

Gazetari nuk Duron dhe e prek aty ku nuk duhej(VIDEO)

Luani kunder Krokodilit interesante(Video)

Ja vlen te shikohet kjo bukuroshe (Video)

Shkendija Mujaj cmend gazetarin, shiheni cka i shpalosi (VIDEO)

Djaloshi rrëmbehet nga fantazma ndërsa po jepte intervistë live Kujdes, pamje të ashpra(video)

Një mësuese në Kinë për gjysëm ore ka dhënë rreth 120 shpulla nxënëseve të vegjël, për shkak të gabimeve shiko (Video)

Rrufeja godet një makinë në lëvizje shiko (VIDEO)

I ngriti “kurth” nënës, por shikoni si e pësoi! (video)

Friday, April 5, 2013

Aksidenti qe shokoi boten 95 makina te demtuara 3 te vdekur 25 te plagosur rende (Video)

Kinezi i dehur ngjitet në telin elektrik (VIDEO)

E pashpjegueshme. “Engjelli” e shpeton nga vdekja e sigurt (VIDEO)

Kobra kafshon femiun ne koke (Video)

Insekti më vdekjeprurës në botë pickon dhe asgjëson merimangën më të rrezikshme! Kujdes, nuk këshillohet për njerëz delikat! (video)

Pamje shokuese, vrasje në transmetim direkt (VIDEO)

Mblidhen për të festuar, hanë dajak (VIDEO)

Obama kapet “mat” kur prezantohet nga një specie njerëzore zvarranikësh!!! (video)

Merr celularin nga binaret e trenit, i shpëton vdekjes per nje fije floku (VIDEO)

Nuk ndalon së qeshuri që kur u bë operacion (VIDEO)

Surprize ne tunel (Video)

Treni MAGLEV me i shpejti ne bote,qe mund te ec me mbi 500 km/h! Mos e ler pa e shikuar (Video)

Ne nje fitnes ne Kosove filmohen duke vjedhur patika (Video)

Snajperisti me i mire ne Bote (Videon)

Shikoni me se sa rrezik te madh punohet ne Indi (Video)

Rrahja me e keqe qe egziston, nese je i dobet nga zemra mos e shiko(VIDEO)

UFO-t ndjekin avionin e pasagjerëve në Korenë e Jugut? (VIDEO)

Këputet litari i Bungge Jumping, vajza bie në lumin me krokodilë, shpëton mrekullisht (video)

Monday, April 1, 2013

Duke livruar me Audi A6 (VIDEO)

PITBULLI I CILI TERHEQ MAKINEN LADA (VIDEO)

Kjo grua e godet policin shuplake mirepo e peson keq (Video)

Tenton ta shpetoje gruan por e peson vet edhe me keq (Video)

Hakeri zbuloi se në NASA punojnë jashtëtokësorë! (Video)

Hakeri Gary McKinnon ka befasuar me zbulimet e tij, pas thyerjes së sistemit të sigurisë të NASA-ës dhe të sistemit ushtarak të SHBA-ve dhe deklaroi: “Zbulova fotografi nga avion sekret të NASA-s dhe të US Airforce me teknologji inteligjente dhe me prejardhje jo tokësore, që fluturojnë me anë fuqisë gravitacione dhe pa energji. Zbulova dhe një listë me emra dhe grada të jashtëtokësorëve që punojnë në shërbimet amerikane!”. Pas arrestimit të tij dhe pas “marrëveshjes” me ATA, tashmë ai qarkullon i lirë. Arsyetimi ishte se vuante nga… një sindrom i rrallë Asperger, gjë që vlerësonte burgimin e tij jo njerëzor në burg, ndërsa Ministri i Brendshëm Britanik, Theresa May refuzoi dorëzimin e tij në autoritet amerikane, ku do të vuante 70 vite burg!

Njeriu i cili kalon deren e metalte pa e hapur (Video)

Dhembe te bardhe ne vetem 5 min ! (Video me instruksione)

Ja cili është Binjaku i Ronaldos nga Turqia (Video)