Thursday, January 31, 2013

Tenton ta vras te dashuren me makine dhe paskaj ben vetvrasje (Video)

Eksplodon elefanti pasi qe han diqka te cuditshme (Video)

Profesori Dhunon nxenesit ne shkollen Gjergj Fishta (Video)

I shpeton per mrekulli aksidentit 2 here brenda pak minutash (Video)

Miu shetit ne studiot e BBC, prezantuesja uleret nga frika (video)

Ja 44 ushtrimet te cilat do tiu dhurojne nje trup perfekt

Me traktor bon drift neper ara me kangen e shotes (Video)

Shikone se cfare vallezimi ben ky person. e pabesueshme (Video)

E mban peng nje grua, shikone se si perfundon (Video)

Ky eshte Treni me i shpejt ne Bote, Ja qfare Shpejtesie marramendse arrin (VIDEO)

Shikone Arabin si i rrah disa grah te mbuluara midis rruge ne Arabin Saudite (VIDEO)

Ja si te nokautoni nje person brenda pak sekondave (Video)

E çuditshme i han qimet e maces kjo femer (Video)

Wednesday, January 30, 2013

Rrahje brutale. e rreh berberin para shtepise (Video)

Magjistari bene nje magji te cilen nuk do tju besoni syve! (Video)

Kacia VS Rrypi (Shikone deri ne fund)

17 vjecari midis ndeshjes dorezohet dhe bie i Vdekur ne toke (Video)

Shikone se cfare kercimi ben me veture (Video)

Treni e godet veturen. Shikone se per sa shpeton (Video)

Kjo Grua vjedh nje pallto dhe e fut nen fustan te vetin MIRPO kapet nga kamera (Video)

Dasma e cila perfundon ne rrahje me karrika (Video)

Nuk eshte ne rregull ta godasesh nje femer, Shiko si ja fut BOX ky djal nje Vajze (Video)

Performancë spektakolare edhe qeni kërcen Gangnam Style (Video)

Tuesday, January 29, 2013

Edhe vetur edhe Helikopter e pa pame(Video)

Vogelushja e verber qe perloti nje vend te tere (Video)

Kjo video te ben te qeshesh me lot ( Video )

Miss Kosova e kalle publikun duke kercyer (Video)

Shikone se si pine uje kjo femer kur eshte e etur (Video)

Ja çfarë ndodh kur e parkoni automjetin mbi liqen! (Video)

Luan me gjoksin e shoqes (Video)

Vajzat e Dehura si kjo e Kalojne Limitin e nje Femre (VIDEO)

Moderatorja i jep lajmet e Zhveshur (Video)

Ja dhe Skandali i Jennifer Lopez-it (Video)

Monday, January 28, 2013

Shikoni cfare ben kjo vajze e dehur (Video)

Bjondina e dehur shikoni cfare ben (Video)

Hahaha nje moment me te vertet qesharak gjate nje emisioni live

Rrezohet autobusi ne gremine LIVE me se 30 te vrare (Video)

Kamera e Fshehur - Me Reale Qe Keni pare Ndonjehere (VIDEO)

Vertete eshte nje vozites i zoti shikone se ku kthehet (Video)

Ju ofrohet majmunave dhe ata e kapin ja kafshojn Doren (Video)

Aksidente te tmerrshme te aeroplaneve (Video)

Explodon Gjipi midis rruge duke prishur edhe shum vetura tjera

E pabesueshme se cfare ben ky kinez mban 2 kova me uje me ndihmen e qepallave te syve (Video)

Kjo ndodh vetem ne Rusi. krejt pa pritur hyn tanku ne mes te rruges (Video)

A kishit mund ta shikoni kete vajze drejte ne sy (Video)

TI NDIHMOJMË NARONIT TA VAZHDOJË BUZËQESHJEN (VIDEO)

Sunday, January 27, 2013

Skandaloze! Zihen me grushte e shkelma ne mes te rrugese! Kujdes pamje te ashpra! (Video)

Plaku tu kcy - Kallet Atmosfera (Video)

Nje ALIEN sulmon nje POLIC (Video)

Vertete e shishme THUAJ se nuk eshte (Video)

Ky eshte gjarperi me i madh i gjetur ndonjehere (Video)

Keni pare TIGRA TE BARDHE atehere shikoni ne Siberi kane lindur te tille (Video)

Shikoni se si PITONI e han ALIGATORIN te terin (Video)

Ja cfare ndodh kur femra perdore pistole, gjuan me te dhe. (Video)

Ja vlen ta shikoni kete femer me trup pefekt (Video)

Shikoni se cfare rrathe krijon ky femije nen uje (Video)

Rera magjike po nuk e besove shiko (Video)

Shikoni se cfare ben kjo grua ne market, vertet e tmerrshme (Video)

Saturday, January 26, 2013

Pasi ta shikoni kete video do te bindeni se nuk jemi te vetmit ne bote (Video)

Shikoni si e tejkalon nje AUDI kete motorr me nje shpejtsi 300 km/h (cfare shpejtsie)

Rrahje e femnave ne nje shkoll te Prishtines (Video)

Kamera e fshehur me e nxehte qe keni pare ndonjeher, kur nje profesoreshe ekspozohet studenteve.. shikone si veprojne ata (Video)

Keni Qeshur sot? nese jo ateher Gjithqysh duhet ta shikoni kete video qesharake (Video)

Polici hero shpeton gruan qe ra ne binaret e trenit (Video)

Shikoni cfar skandali ndodh me keto bukuroshe ne emision televiziv (Video)

Sheiku e mbulon kengetaren me PARA vetem pse i pelqen (Video)

Rrufeja godet aeroplanin Turkish airlines Pamje LIVE nga aeroplani (Video)

Tenton ty thyej rekord ne peshengritje mirepo e then doren (Video)

Shikoni çfare aplikacioni ka ky person ne iphone, i qet njerezit e zhveshur ne rruge (Video)

Friday, January 25, 2013

Nje larje te makines si kjo sbesoj se e keni pare ndonjehere (Video)

Shikoni se si ndjehen keto bukuroshe ne vetura te shpejta (Video)

VideoKlipi me i ri i Dafina Zeqirit (Video)

Nuk do ta besoni kur ta shikoni, kalon permes nje fantazme (Video)

Ja si e testojne qendrueshmerine e nje mashkulli keto 2 bjondina (Video)

Kujdes, pamje te frikshme! Miliona lakuriq nate pushtojne catine e shtepise! (Video)

Shikone kete 2 luftim Ketri vs Gjarperi (Kush mendoni se fiton ?) (Video)

Vetura e shkel nje Nene me gjith femijun e saj (Video)

Vetura e shkel nje Nene me gjith femijun e saj (Video)

Shkojne ti nxjerrin nga uji mirpo fundosen edhe vete ne te (Video)

Kamera e msheft qe tronditi Holanden (Video)

Ndeshet vetura me Kamionin, Shiko si bie beba nga vetura jashte (Video)

Ja gruaja e cila bie ne Kanal sepse eshte duke shkruar SMS ne telefon (Video)

Zbulohet njeriu i ngrire 500 vjet me pare ne gjendje perfekte (VIdeo)

Zbulohet njeriu i ngrire 500 vjet me pare ne gjendje perfekte (VIdeo)

Shikoni cfare bene Magjistari i cili le goje-hapur jurine e X-FACTOR (Video)

Wednesday, January 23, 2013

Suedi:Aksident me mbi 100 makina(video)

Objekt misterioz pak çaste para betimit të Presidentit Obama! (Video)

Po e shikove njehere, prap do ta shikosh (Video)

Ja dridh te pasmet, po ja cfare e gjene me pas (Video)

Shikoni Kalin i shitur per 16 milon $ (Video)

Vali Corleone - Ben çmenduri në tunelin e Kalimashit me Motorr (Video)

Shikoni Cfare ben kjo vajze e cmendur ( video )

Ja si te nxirrni tym duke ferkuar gishtat (video)

Shikoni sa sexy kcen bjondina (video)

Rusi me i qmendur ne bote, Shiko si rrezikon jeten e tij duke hypur Kran teper te Larte (Video)

Kamera e msheft ma interesant qe kam pa ndonjehere (Video)

Kjo vogëlushe duhet të jetë fëmija më me fat në botë (Video)

Mos E Humbisni Nje Bukuroshe Si Kjo Duke Kercyer Tallava (VIDEO)

Aksidentet me te tmerrshme gjate vitit 2012(Video)

Tuesday, January 22, 2013

13 Vjecarja rrahet me police shiqoni se cfare ndodhe (Video)

Shikoni se si e godet nxensja mesuesen pas nje zenke te tyre (Video)

Gruaja pa ndjenja rreshqet ne binaret e metrose, shpetohet ne kohe (video)

Kjo eshte shakaja me e frikshme e bere ndonjehere (Video)

Shikone kete 2 Luftim ku Dhelpra e han Skorpionin (Video)

Kështu ndodh kur lë fëmijët dhe bëhesh tapë (Video)

Video qe mahniti boten, femija 7muajsh duke kercyer Gangnam Style (Video)

Keto jan momentet me interesante ne te gjitha sportet (Video)

7 vjecarja e cila mahnit me ushtrimet e saj ne GYM, ushtrime qe disa meshkuj nuk i perballojne (Video)

Shikojeni si festohet nje darsem, duke shtene me arme ne toke (Video)

Propozimi i marteses me i mire qe keni pare ndonjehere (VIDEO)

Saturday, January 19, 2013

Videoja qe po shikohet nga e gjith bota Fantastike (Video)

Biondja e talentuar shikoni cfare ben me gjoksin e saj (video)

Tigrat rrethojne makinen,shikoni se cfar ndodh me Vozitesin (Video)

Tenton te Largohet me Vetur e shtyp shoqen e vet Bjondina (Video)

Per kembe sa me te bukura shikone kete video (Video)

Kjo femer ka nje problem shikone (Video)

I tregon aftesite e veta Live ne TV (Video)

Skandaloze kjo ndodhe LIVE ne TV (Video)

Levizje fantastike (Video)

Shikoni Femren Me Gjoksin Me Te Bukur Ne Bote (Video)

Tuesday, January 15, 2013

i qe nuk beson ne Zot le ta shofe kete video minuta 1:28 (Video)

Ja se me çfare elegance ben ushtrime kjo vajze (Video)

Kjo eshte skena me provokative ne historine e Reality Shows (Video)

Kamera e Fshehte qe i Hutoi Djemt e Shkrete ... (VIDEO)

Ben Muzike duke i rene Lavatrices!! Video-ja Çuditi Mbare Boten (SHIKOJE)

E Pabesueshme! Shikoni cfare arrin te beje ky 8-vjecare (VIDEO)

Skandal i heq te brendshmet live ne tv (Video)

E Pabesueshme! Shikoni Cfare bejne ne Pushimin 5 Minutesh te ores se Mesimit! (VIDEO)

Hahah, kjo video ju ben te qesheni me lot (Video)

Kjo osht femra qe e tund me se miri (Video)

Monday, January 14, 2013

Reklama me provokuse qe keni pare (Video)

Do habiteni me trupin e kesaj bukuroshje (Video)

Momenti i tmerrshëm kur një peshk kap peshkatarin (Video)

Ja vlen te shohesh kete emision vetem per ket bukuroshe (Video)

I Heq Recipetat LIVE Ne Webcamera Por… (VIDEO)

Ky eshte Vogelushi qe cmend Jurin ne x Factor (Video)

Hahaha, shume interesante mos e le pa e pare (Video)

E pabesueshme se cfare ben kjo vajze e talentuar (Video)

Shikoni gjarperin me ta madh qe keni pare ndonjehere (Video)

Hhaha, Ja cfare ndodhe kur e tepron (Video)

Thursday, January 10, 2013

E dashura simpatike e biznismenit, e bon hor para kolegve te punes (Video)

Ja vlen te shikohet kjo Bukuroshe (Video)

Sa mire e mbush Fiesten (Video)

Shqiptaret Tu loz me kallashnikov shikone se si gjuhen mes veti SKANDAL (video)

50 Nock'out-at me te mira gjate historis se boksit (Video)

Video Ekskluzive: Rrezimi i avionit serb nga UCK (Video)

Ky njeri e hup nje sy tu lujtur me Dem (qysh e lyp e gjen) (Video)

Si ta ngresh te dashuren me 1 dore ! (VIDEO)

2 Persona Futen ne nje top dhe deshirojn te kenaqen mirpo Vdesin te dyte (Video)

Tuesday, January 8, 2013

Zhvishet Prezantuesja televizive gjate prezantimit te motit (Video)

Shikoni cfare aftesi ka kjo police spanjolle (Video)

Nese ke zemer te fort ateher shikoj keta djem tu rreh ne menyre Brutale (Video)

Levizje ma te mira sbesoj se keni pare ( +18 Video)

Ja si e mashtron te dashuren (VIDEO)

Polici fotografoi nje qenie te pazakonte dhe te tejdukshmee! (video)

Deshtojne duke hudhur shokun ne pishine, shikoni si perfundoi (VIDEO)

Keto jane videot me te cilat sigurisht se do Befasoheni kur ti shikoni (Video)

Shikoni kta 2 djem si e gjujn Gomarin nga kodra me kembe, (Zoti i vraft) (Video)

Per 1 moment nuk shikon Kobren AJO e shfrytezon rastin dhe e kafshon (Video)

Ja cfare ndodhenese luan ne bander me tension te larte, nuk eshte LOJE (Video)

Shikoni se qfar bene kjo bukuroshe ne emision televiziv (Video)

Video prekese: djaloshi Sirian 17vjeq mundohet te shpetoj nje te panjohur (Video)

Sunday, January 6, 2013

Shikoni ku i fute duart ky problem i vogel (Video)

Timberlake ja prek gjoksin bukuroshes, por shikoni si ja kthen ajo, e prek ne...

Video me e dhimshme qe perloti gjithe njerezimin (Video)

Femija qe as nuk i frikesohet fare luanit (video)

Rita vë në provë guximin (Video)

Haha me pare shikojeni me pas vlersojeni (Video)

Tri femra Tajlandeze bejne per spital nje mashkull (Video)

Bukuroshja heq te brendshmen ne emision live, sa qe le goje hapur gazetarin (Video)

Ja si e turperoj vehten modelja Braziliane (Video)

Saturday, January 5, 2013

Tu i nguc femrat para policit (Video)

Gjygjtari rrah dy bokserat ne ring, kete se keni pa kurr (Video)

Ja forca e natyres, Torrnado prapton te gjith trenin (Video)

Do kenaqesh se qeshuri me kete video (Video)

Kamera e fshehur me e fort qe egziston, KUJDES neve nuk mbajm pergjegjsi nese keni problem me epshin :P (Video)

Shiko cfare i bejne nexenesit profesoreshes (Video)

13 Vjecarja rrahet me polic shiqoni se cfare ndodhe. (Video)

Vajzes i zberthehet kopsa gjate palestres (Video)

Plaku diss Hashim Thaqit (Video)

Njeriu, qe i imiton te gjitha zhurmat e motorave (Video)

Shikoni cilen pjese te trupit ja ingjizon kamermani gazetares..(Video)

Reklamon te brendshmet dhe pjeset intime, gjat prezantimit te motit LIVE (Video)

Paraqitje e UFO-ve gjate nje raprotimi live ne Turqi (Video)

Dy femra te dehura duke u rrahur, video te tille sbesoj qe keni pare (Video)